Вітражі у ніші та перегороди

prg

Вітражі тіффані в приміщенні

Якщо у вашій оселі є ніші або перегородки, то вітражі тіффані будуть чудовим оформленням до них. Адже вітраж - це універсальний предмет інтерʼєру. А в поєднанні з підсвіткою - неперевершене відчуття затишку та комфорту. Вітражі виготовляються з високоякісного художнього скла. Малюнок може бути у стилі бароко, модерн, класичний стиль, готичний та інші. Щоб зробити свою оселю або приміщення неповторним - можливо треба купити вітраж у нішу або перегородку.

+38-067-717-63-90
+38-097-904-09-54

КупитиКаталог

Ми виготовляємо вітражі тіффані у міжкімнатні перегородки на ніші

Вибираючи вітражі у нас ви отримаєте фахову консультацію, індивідуальні ескізи. Та великий вибір скла на майбутній вітраж. Ми здійснюємо виготовлення, доставку та монтаж наших вітражів в приміщенні замовника.

Замовити

 

 

✧Як вибирати вітражі у перегородки та ніші:

У міжкімнатних перегородках скло у вітражах може бути як прозоре так і непрозоре залежно від того, де ці перегородки знаходитимуться. Наприклад між ванною кімнатою і санвузлом не рекомендується виготовляти прозорий вітраж, а між кімнатою і верандою прозорий вітраж чудово підходить, пропускаючи світло, і роблячи денне світло радіснішим і багатограннішим. Проте слід в першу чергу потурбуватися про додаткове армування вітражів, для надання їм міцності. Оскільки вітражі можуть випадково піддатися зовнішньому тиску. Знаючи ці важливі моменти можна упевнено замовити вітражі, знаючи що усі ці нюанси будуть враховані.

 

Усі вітражі