Вітражі у стелю

Вітражі до стель

Вітражі тіффані до вашої стелі

Важко собі уявити класичний або сучасний дизайн оселі без вітражів тіффані у стелі з підсвіткою. Стеля з вітражами надає неперевершеного настрою, смаку та затишку у приміщенні. В залежності від характеру малюнку та яскравості підсвітки, можливо зробити будь-яку атмосферу у кімнатах.

+38-067-717-63-90
+38-097-904-09-54

КупитиКаталог

Вітражна стеля являє собою підвісний короб або раму. В середині яких знаходиться підсвітка, яка допомагає розкритися різнобарвним скляним деталям вітражу. Інтенсивність підсвітки впливає також на яскравість скла, а також при певних умовах може виступати основним джерелом освітлення приміщення, або грати роль ненавʼязливого світла та нічної лампи.
Скло вітражу немає бути прозорим, аби уникнути споглядання внутрішнього устрою рами та підсвітки вітражної конструкції. Вітраж у стелях має бути особливо вірно прорахований на міцність та гнуття. Тільки тоді можна бути певним, що він прослужить роками, та не почне провисати.

Довіртесь професіоналам

Замовляючи вітражі у стелю в нас, ви отримаєте унікальний вітраж у стилі тіффани, та будете упевнені в його міцності, надійності, та унікальності малюнку.

У які стелі є можливість підвісити вітраж:


 • Підвісні стелі;

 • Стелі з гіпсокартону;

 • Рейкові стелі;

 • Замовити

   

   

  ✧Як вибирати вітражі у стелю:

  Припустимо, ви вирішили купити вітраж в стелю, тоді обов'язково слід враховувати, що в основному усі вітражні стелі мають підсвічування, і відповідно, за вітражем знаходяться технічні конструкції. Виходячи з цього, слід вибирати вітраж зроблений на непрозорих видах скла. А також, враховувати міцність несучої конструкції вітражної стелі. При безграмотному розрахунку конструкції вітражна стеля може почати провисати через певний час.

  Усі вітражі