Вітражі у ніші та перегородки

Вітраж у перегородки

Вітражі тіффані в приміщенні

Якщо у вашій оселі є ніші або перегородки, то вітражі тіффані будуть чудовим оформленням до них. Адже вітраж - це універсальний предмет інтерʼєру. А в поєднанні з підсвіткою - неперевершене відчуття затишку та комфорту. Вітражі виготовляються з високоякісного художнього скла. Малюнок може бути виконаним у стилі бароко, модерн, у класичному, готичному та інших стилях. Щоб зробити свою оселю або приміщення неповторним, можливо, треба купити вітраж у нішу або перегородку.

+38-067-717-63-90
+38-097-904-09-54

КупитиКаталог

Ми виготовляємо вітражі тіффані у міжкімнатні перегородки на ніші

Вибираючи вітражі у нас, ви отримаєте фахову консультацію, індивідуальні ескізи. Та великий вибір скла на майбутній вітраж. Ми здійснюємо виготовлення, доставку та монтаж наших вітражів в приміщенні замовника.

Перегородки та ніші придатні для монтажу вітражів:


 • Міжкімнатні;

 • Секціонні;

 • Декоративні;

 • Зонні;

 • Замовити

   

   

  ✧Як вибирати вітражі у перегородки та ніші:

  У міжкімнатних перегородках скло у вітражах може бути як прозоре, так і непрозоре, залежно від того, де ці перегородки знаходитимуться. Наприклад, між ванною кімнатою і санвузлом не рекомендується виготовляти прозорий вітраж, а між кімнатою і верандою прозорий вітраж буде чудово підходити, пропускаючи світло, і роблячи денне світло радіснішим і багатограннішим. Проте, слід в першу чергу потурбуватися про додаткове армування вітражів, для надання їм міцності. Оскільки вітражі можуть випадково піддатися зовнішньому тиску. Знаючи ці важливі моменти, можна упевнено замовити вітражі, знаючи, що усі ці нюанси будуть враховані.

   

  Усі вітражі