Реставрація та ремонт вітражів тиффани


Ми ремонтуємо вітражі і лампи Тіффані


Замовити ремонт

Виконуємо ремонт та реставрацію вітражів у Києві, Львові, та по всій Україні.


Вітраж, як і будь-який інший предмет зі скла, схильний до випадкового зовнішнього впливу. Так наприклад бувають випадки коли вітражі тіффані ненавмисно розбивають, ламають, деформують. Приклад:

До ремонту:

Вітраж до ремонту

Після ремонту:

Вітраж після ремонту

Буває, що вітраж був кимось неправильно виготовлений, з порушенням технології. Надалі такі вітражі легко деформуються і ламаються. Шви неякісних вітражів піддаються окисленню, як результат – плями білої солі на швах. Також у неякісних вітражів ось такі шви, як на фото нижче:

Погана якість пайки швів:


Якість швів

Тоді перед нами стоїть питання - що робити з такими вітражами?

Можна замовити новий вітраж - це найпростіше рішення, але не найкраще, якщо вітраж цінний вам.

Вітражі тіффані практично завжди піддаються ремонту. На відміну від псевдо-вітражів і інших похідних, які не ремонтуються до стану нових.

Реставрація проводитися без порушення малюнка вітража, скло ставиться оригінальне та ідентичне за кольором і фактурою. Також, при необхідності, проводиться зміцнення і армування самої конструкції вітража.

Бувають випадки, коли скло у ремонтованому вітражному виробі вже не виготовляється. Наприклад, якщо вітражу більше ніж 50 років, або ж він був виготовлений не на фабричному, а на майстровому склі. Тоді процес реставрації займає більше часу. В основному весь час в таких випадках йде на пошук оригінального шматка скла від потрібного виробника. А деколи доводиться виготовляти фактуру скла самому із застосуванням муфельних печей. Також слід зазначити про складність реставрації вітражів з класичним вітражним високотемпературним розписом. Коли потрібно скопіювати оригінал розпису, який більш ніж повністю втрачений. Але, в основному, це досить рідкісні випадки.

Ми можемо відремонтувати вітраж в таких випадках:


 • Вітраж деформований;

 • Тріснуті окремі деталі;

 • Поплавилися шви від перегріву лампою розжарювання;

 • Шви окислились від старості;

 • Провисання вітражної стелі;

 • Ремонт ламп тіффані;

 • Ми все відремонтуємо

  Якщо вам дорогий саме ваш вітраж, або він має художню цінність, тоді вихід один - ремонт і реставрація в нашій майстерні!

   

  Замовити ремонт

  +38-067-717-63-90
  +38-097-904-09-54