Вітражі у вікна

 

Виготовлення вітражів тіффані у вікна

Вікна з вітражами - це досить привабливий предмет вашого інтерʼєру в квартирі або власній будівлі. Вони підкреслюють смак та вишуканість будь-якого приміщення. А вітражі виготовленні по техніці тіффані — підкреслюють статус та смак власника.

+38-067-717-63-90
+38-097-904-09-54

ЗамовитиКаталог

Вітражі у вікнах дуже популярні по усьому світі, особливо у Америці та Англії. Тепер і ви маєте змогу стати власником цих шедеврів прикладного мистецтва. Звісно, за умови що вітражі розроблені професіоналами художниками та майстрами вітражистами високого класу. Вітражне скло чудово пропускає сонячне світло та збагачує його різними барвами. У вікнах вітражі можуть бути з прозорого та непрозорого скла.

В деревʼяні вікна вітражі монтуються як звичайне віконне скло. У металопластикові вікна вітражі монтуються у середину склопакету. Але у цьому випадку зникає можливість тактильно відчуття фактури скла. Тому краще монтувати вітражі на готовий склопакет з внутрішньої сторони приміщення.

При замовленні або купівлі, саме вітражів тіффані, ви можете бути впевненими, що вони не будуть втрачати колір під дією сонячних променів, на відміну від дешевих сурогатів.

Вітражна майстерня Ironglas

Ми можемо вам запропонувати виготовлення якісних вітражів тіффані у вікна, і не тільки. Наші художники та майстри особисто працюють з кожним клієнтом, узгоджуючи кольорову гаму скла та ескіз майбутнього вітражу.

Замовити

 

Усі вітражі