Вітражі у двері

dvr

Вітражі на замовлення у двері

Якісні та високохудожні вітражі підкреслюють зовнішній вигляд якісних дверей. Замість звичного усім скла, замовник отримує вітражний малюнок насичений кольорами та фактурами скла вітражів тіффані.

+38-067-717-63-90
+38-097-904-09-54

КупитиКаталог

Такі двері радують очі кожен раз при спогляданні на них. Вони надають затишку так смаку вашим кімнатам, вітальням, та усьому приміщенню загалом. Обираючи вітраж у двері завжди звертайтесь до фахівців вітражної справи. Тоді вітражі простоять дуже довго у ваших дверях, та залишаться цілими та неушкодженими.

Обирайте вітражі у двері тільки з якісного скла та супутніх матеріалів. Тому що економія на них може обернутися недовговічністю вітражного виробу. А вірно прорахована фахівцями міцність вітражу допоможе уникнути несподіванок.

Звертайтесь до професіоналів

Ми пропонуємо вам вітражі у двері з найкращих вітражних матеріалів, гарантію на довгий час, так ексклюзивність малюнку.

Замовити

 

 

✧Як вибирати вітражі в двері:

Наважившись замовити вітражі до дверей можна себе не обмежувати себе у виборі видів скла. Виключення складають двері до ванної кімнати і санвузлів, де наявність прозорого скла не до місця. Склини у вітражній композиції можуть бути як прозорі так і непрозорі. При великих розмірах дверей, вітражі мають бути посиленої конструкції. Якщо ви готові купити вітраж у двері по каталогах - то слід повторно прорахувати міцність вітража саме під ваш розмір дверей. Тоді можна чекати цілісності вітража в дверях довгі роки. Все-ж радимо індивідуальну розробку вітража під форму дверей, відповідності їх стилю і кольору.

Усі вітражі