Про наші вітражі

 

Кожному клієнту знижки на вітражі до

При покупці або замовленні вітражів та також ламп тіффані.

До уваги клієнтів: монтаж та доставка вітражів в межах України безкоштовний. Для клієнтів існує система вигідних знижок в Києві, Львові та інших містах України.

Виготовлення та доставка у любе місто України!

+38-067-717-63-90
+38-097-904-09-54

Ціна на вітражі розраховується індивідуально для кожного клієнта в залежності від складності та ціни матеріалу. Ціни на вітражі тіффані напряму залежать від складності замовлення. Треба розуміти, що ціна безпосередньо залежить від розробленого ескізу, складності роботи (кількості деталей на 1м.кв. готового вітражу), видів використовуваного вітражного скла. Тому для уточнення краще зв'язатися з нами.

Пропонуємо послуги по ремонту и реставрації вітражів тіффани


Ремонт вітражів

Вітражна майстерня

Ironglass займається розробкою, проектуванням, виготовленням і монтажем вітражів за технікою Тіффані, а також за класичною вітражною технікою, вітражні світильники та бра.Використовуючи багаторічну практику, ми створюємо вітражі тіффані, лампи Тіффані; вітражі в ковку; вітражі в церкви та храми; Old Custom Style;

У нас ви можете недорого замовити і купити вітражі різної складності, незалежно від міста, будь то Київ, Львів чи інше місто України.І все це ви отримаєте з безкоштовною доставкою та монтажем в мінімальні терміни!

house

✧Чому варто купити вітраж саме в нас?

Наша вітражна майстерня «Ironglass» створює і пропонує такі предмети інтер'єру як художній вітраж і його похідні в Києві, Львові, а також і в інших містах України. Ми виготовляємо вітражі для будь-яких стилів інтер'єру, в розумні терміни, зберігаючи якість вітража і оригінальність стилю.
Використовуючи багаторічну практику ми грамотно розраховуємо міцність наших вітражів в підвісних стелях і нішах, не забуваючи про двері і вікна також. Деталі завжди акуратно підігнані одна до одної, а пайка проводиться імпортним вітражним припоєм. З кожним клієнтом індивідуально працює художник пропонуючи повну гаму скла і широкий вибір робочих ескізів.
Варто зауважити, що ковані конструкції під наші вітражі ми розробляємо і виготовляємо самі.


Свідченням нашої якості, індивідуального підходу в ескізах та до клієнта у виконанні вітражних робіт є те, що чимало осіб вже не перший рік є нашими постійними клієнтами.
Також у нас є можливість виконання ексклюзивних вітражних робіт - тобто, виконання вітража в єдиному екземплярі з подальшим знищенням ескізу.

Оригінальний вітраж

Одним з найважливіших предметів вашого неповторного інтер'єру є і оригінальний вітраж, розроблений індивідуально для вас.
Наші вітражі будуть чудово виглядати в ваших вікнах і дверях, а також будуть чудовим доповненням до підвісних стель і в нішах з підсвіткою. А головне, вітраж - це красиво, індивідуально, а також престижно. У вітражів дуже давня історія, і ми впевнені вам сподобаються вітражі з техніки «Тіффані» зроблені нашими руками.

Ми також виготовляємо вітражні лампи, бра иа інші вітражні елементи декору і інтер'єру.

Можливе виготовлення вітражів з абстрактними малюнками і в будь-якій кольоровій гамі.

Для бажаючих навчитись робити вітраж власними руками проводимо набір на

майстер-клас та курси детальніше тут

з навчання вітражній техніці Тіффані. тел.: +38(097)9040954