Про наші вітражі

 

Кожному клієнту знижки на вітражі до

При покупці або замовленні вітражів а також ламп тіффані.

До уваги клієнтів: монтаж та доставка вітражів в межах України безкоштовний. Для клієнтів існує система вигідних знижок в Києві, Львові та інших містах України.

Виготовлення та доставка у любе місто України!

+38-067-717-63-90
+38-097-904-09-54

Ціна на вітражі розраховується індивідуально для кожного клієнта в залежності від складності та ціни матеріалу. Ціни на вітражі тіффані напряму залежать від складності замовлення. Треба розуміти, що ціна безпосередньо залежить від розробленого ескізу, складності роботи (кількості деталей на 1м.кв. готового вітражу), видів використовуваного вітражного скла. Тому для уточнення краще зв'язатися з нами.

✧Як вибирати вітражі у стелю:

Припустимо ви вирішили купити вітраж в стелю, тоді обов'язково слід враховувати, що в основному усі вітражні стелі мають підсвічування, і відповідно за вітражем знаходяться технічні конструкції. Виходячи з цього, слід вибирати вітраж зроблений на непрозорих видах скла. А також враховувати міцність несучої конструкції вітражної стелі. При безграмотному розрахунку конструкції вітражна стеля може почати провисати через певний час.

✧Як вибирати вітражі в двері:

Наважившись замовити вітражі до дверей можна себе не обмежувати себе у виборі видів скла. Виключення складають двері до ванної кімнати і санвузлів, де наявність прозорого скла не до місця. Склини у вітражній композиції можуть бути як прозорі так і непрозорі. При великих розмірах дверей, вітражі мають бути посиленої конструкції. Якщо ви готові купити вітражі по каталогах, то слід повторно прорахувати міцність вітража саме під ваш розмір дверей. Тоді можна чекати цілісності вітража в дверях довгі роки. Все-ж радимо індивідуальну розробку вітража під форму дверей, відповідності їх стилю і кольору.

✧Як вибирати вітражі в ніші:

При виготовленні вітражів в ніші - слід враховувати у якій ролі буде виступати ніша.
Якщо це ніша в ролі стінної шафи, то скло необхідно вибирати непрозоре.
Зрідка вітражі в ніші роблять прозорі, якщо клієнт хоче мати можливість оглядати вміст ніші (книги, начиння.)

✧Як вибирати вітражі в перегородки:

У міжкімнатних перегородках скло у вітражах може бути як прозоре так і непрозоре залежно від того, де ці перегородки знаходитимуться. Наприклад між ванною кімнатою і санвузлом не рекомендується виготовляти прозорий вітраж, а між кімнатою і верандою прозорий вітраж чудово підходить, пропускаючи світло, і роблячи денне світло радіснішим і багатограннішим. Проте слід в першу чергу потурбуватися про додаткове армування вітражів, для надання їм міцності. Оскільки вітражі можуть випадково піддатися зовнішньому тиску. Знаючи ці важливі моменти можна упевнено замовити вітражі, знаючи що усі ці нюанси будуть враховані.

Вітражна майстерня

Ironglass займається розробкою, проектуванням, виготовленням і монтажем вітражів за технікою Тіффані, а також за класичною вітражною технікою, вітражні світильники та бра.Використовуючи багаторічну практику, ми створюємо вітражі тіффані, лампи Тіффані; вітражі в ковку; вітражі в церкви та храми; Old Custom Style;

У нас ви можете недорого замовити і купити вітражі різної складності, незалежно від міста, будь то Київ, Львів чи інше місто України.І все це ви отримаєте з безкоштовною доставкою та монтажем в мінімальні терміни!

✧Чому ми?

Наша вітражна майстерня «Ironglass» створює і пропонує такі предмети інтер'єру як художній вітраж і його похідні в Києві, Львові, а також і в інших містах України. Ми виготовляємо вітражі для будь-яких стилів інтер'єру, в розумні терміни, зберігаючи якість вітража і оригінальність стилю.
Використовуючи багаторічну практику ми грамотно розраховуємо міцність наших вітражів в підвісних стелях і нішах, не забуваючи про двері і вікна також. Деталі завжди акуратно підігнані одна до одної, а пайка проводиться імпортним вітражним припоєм. З кожним клієнтом індивідуально працює художник пропонуючи повну гаму скла і широкий вибір робочих ескізів.
Варто зауважити, що ковані конструкції під наші вітражі ми розробляємо і виготовляємо самі.


Свідченням нашої якості, індивідуального підходу в ескізах та до клієнта у виконанні вітражних робіт є те, що чимало осіб вже не перший рік є нашими постійними клієнтами.
Також у нас є можливість виконання ексклюзивних вітражних робіт - тобто, виконання вітража в єдиному екземплярі з подальшим знищенням ескізу.

Оригінальний вітраж

Одним з найважливіших предметів вашого неповторного інтер'єру є і оригінальний вітраж, розроблений індивідуально для вас.
Наші вітражі будуть чудово виглядати в ваших вікнах і дверях, а також будуть чудовим доповненням до підвісних стель і в нішах з підсвіткою. А головне, вітраж - це красиво, індивідуально, а також престижно. У вітражів дуже давня історія, і ми впевнені вам сподобаються вітражі з техніки «Тіффані» зроблені нашими руками.

Ми також виготовляємо вітражні лампи, бра иа інші вітражні елементи декору і інтер'єру.

Можливе виготовлення вітражів з абстрактними малюнками і в будь-якій кольоровій гамі.

Пропонуємо послуги по ремонту и реставрації вітражів тіффани


Ремонт вітражів

Для бажаючих навчитись робити вітраж власними руками проводимо набір на майстер-клас та курси з навчання вітражній техніці Тіффані. тел.: +38(097)9040954