Про нас

 

Кожному клієнту індивідуальні знижки

При покупці або замовленні вітражів а також ламп Тіффані.

Вітражна майстерня Ironglass займається розробкою, проектуванням, виготовленням і монтажем вітражів за технікою Тіффані, а також за класичною вітражною технікою.

Використовуючи багаторічну практику, ми створюємо вітражі тіффані для:
А також:

лампи Тіффані; вітражі в ковку; вітражі в церкви; Old Custom Style;

У нас ви можете недорого замовити і купити вітражі різної складності, незалежно від міста, будь то Київ, Львів чи інше місто України.І все це ви отримаєте з безкоштовною доставкою та монтажем в мінімальні терміни.

 

Фото наших робіт

До уваги клієнтів: монтаж та доставка вітражів в межах України безкоштовний. Для клієнтів існує система вигідних знижок в Києві, Львові та інших містах України.

Ціна на вітраж розраховується індивідуально для кожного клієнта в залежності від складності та ціни матеріалу. Ціни на вітражі тіффані напряму залежать від складності замовлення. Треба розуміти, що ціна безпосередньо залежить від розробленого ескізу, складності роботи (кількості деталей на 1м.кв. готового вітражу), видів використовуваного вітражного скла. Тому для уточнення краще зв'язатися з нами.


Ми також виготовляємо вітражні лампи, бра й інші вітражні елементи декору і інтер'єру - подивіться нашу галерею робіт. У нас працюють талановиті креативні художники і майстри з ідеально вигостреною технікою, які неодноразово брали участь в різних художніх виставках і семінарах. Ми використовуємо краще американське скло (Wissmach, Spectrum, Uroboros, Kokomo, Armstrong) і матеріали кращих світових виробників, і користуємося передовими технологіями в процесі виготовлення вітражів.

Основною метою майстерні Ironglass є створення і просування такого предмета інтер'єру, як художній вітраж, і його похідних на території України, а також за її межами. Адже у вітражів така багата історія . Ми створюємо вітражі на будь-який смак і колір, і, при необхідності і за бажанням замовника, в максимально стислі терміни, що ніяк не позначається на якостівиконання і матеріалі. Кращим свідоцтвом нашої якості, індивідуального підходу в ескізах івиконанні вітражних робіт є те, що немало осіб вже не перший рік є нашими постійними клієнтами. У нас є можливість виконання також ексклюзивних робіт - тобто, виконання вітража в єдиному екземпляріз подальшим знищенням ескіза. Одним з найважливіших предметів вашого неповторного інтер'єру є оригінальний вітраж, розроблений спеціально для вас.

Наші вітражі будуть чудово виглядати у ваших вікнах та дверях,а також будуть чудовим доповненням до підвисних стель на ніш з підсвіткою. А головне, вітраж - це красиво, індивідуально, а також престижно. Вам сподобаються вітражі за технікою Тіффані, зроблені нашими руками. Більш свіжа інформація про вітражні роботи тут.
Бажаючі можуть почитати про технологію зборки вітражу тіффані яку ми теж використовуємо,створюючі вітражі для вас.


Для бажаючих навчитись робити вітраж власними руками проводимо набір на майстер-клас та курси з навчання вітражній техніці Тіффані. тел.: +38(097)9040954


Детальніше можна дізнатись, задавши питання на форумі: